TRIDONIC

OSRAM

LUMITECH

ALANOD

ADELS CONTACT

LUMBERG

LITTELFUSE

Historie firmy

Společnost SCHÄFER a SÝKORA s.r.o. s dlouholetou tradicí v působení na českém trhu je zárukou stability a kvality.

Základem firmy jsou dvě divize. Jednou je divize Autodíly, která se zabývá distribucí dílů na nákladní automobily, autobusy, návěsy a přívěsy. Druhou je divize Světelné a automatizační techniky.

Předmětem činnosti této divize je velkoobchod se světelnou a automatizační technikou, odborné konzultace a výpočty osvětlení, likvidace nefunkčních světelných výbojových zdrojů, kompletace náhradních sad autožárovek pro všechny typy vozidel registrovaných v ČR a velkoobchod s náhradními díly pro nákladní, užitková a přípojná vozidla zahraničních značek.

V roce 2002 získala společnost certifikát za zavedení systému řízení kvality služeb dle standardů norem ISO 9001:2000.

V oblasti světelné a automatizační techniky nabízí společnost sortiment významných světových i tuzemských výrobců – OSRAM, ALANOD, TRIDONIC, LUMBERG, OLLI, BEGHELLI-ELPLAST, BJB, COMPOLUX, CORA, DNA, ECO-DESIGN, ELEKTROPROF, ELKOVO ČEPELÍK, ENIKA, HELLA, INGE, KWL, LUCIS, MODUS, OSSTO-PLUS, PUDENZ, REGIOLUX, VYRTYCH a další.

Společnost se specializuje na prodej světelných zdrojů (klasické a halogenové žárovky, autožárovky, úsporné lineární a kompaktní zářivky, výbojky, elektronické předřadné přístroje), komponentů pro svítidla (odrazné plechy pro výrobu optických systémů, tlumivky, digitální elektronické předřadné přístroje, systémy řízení osvětlovacích soustav, zapalovače a transformátory 230/12V, vodiče pro výrobce svítidel dle IEC 227), značková svítidla tuzemské i zahraniční výroby, osvětlení společenských, kancelářských a průmyslových prostorů, osvětlení komunikací a venkovních prostor, svítidla pro extrémní prostředí, stožáry pro venkovní osvětlení. Zákazníkům poskytuje společnost prostřednictvím vyškolených pracovníků spolehlivý servis, profesionální přístup a odborné poradenství při realizaci jejich požadavků.

Novinky

15.6. 2018

Nový ceník OSRAM-LEDVANCE

Připravili jsme pro vás nový ceník světelných zdrojů, elektronických předřadníků.

číst ]30.4. 2018

LUMITECH

Ceník LED příslušenství od firmy LUMITECH.

číst ]28.2. 2018

Nový ceník TRIDONIC

Ceník elektronických předřadníků, nouzových modulů a přístrojů pro řízení osvětlení.

číst ]9.1. 2018

Nový ceník TRIDONIC

Ceník světelných zdrojů LED, napáječů, nouzových modulů LED a příslušenství.

číst ]